Serva

Informace

Follow us on facebook

   PARTNERSKÝ WEB
Nejprodávanější produkty

Rcexl servo tester

RCexl servo tester Zobrazit větší

TNS00009

Nový produkt

Servo tester pro zkoušení až 3 serv najednou.

Více informací

255 Kč s DPH

Vlastnosti:

1. Digitální displej

2. Výběr režimu

3. LED indikátor režimu

4. Rotační kolečko pro ovládání

Specifikace:

Napětí: 4.8-8.4V

Váha: 27g

Délka: 65.5mm

Šířka: 35.5mm

Výška: 21.5mm

Jak používat:

Stiskněte tlačítko „SET“ pro změnu režimu na AUTO nebo Manuál

V režimu AUTO: zelená LED svítí, zařízení bude automaticky generovat pulsy v plném rozsahu a serva půjdou do obou krajních poloh. Digitální displej bude zobrazovat hodnoty aktuálních pulzů.

V režimu Manuál: červená LED svítí, zařízení umožní dát servo do požadované polohy pomocí rotačního kolečka, displej bude zobrazovat pulsní šířku v této poloze.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Rcexl servo tester

Rcexl servo tester

Servo tester pro zkoušení až 3 serv najednou.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Rcexl servo tester <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <p>1. Digitální displej</p> <p>2. Výběr režimu</p> <p>3. LED indikátor režimu</p> <p>4. Rotační kolečko pro ovládání</p> <p></p> <p></p> <p><strong>Specifikace:</strong></p> <p>Napětí: 4.8-8.4V</p> <p>Váha: 27g</p> <p>Délka: 65.5mm</p> <p>Šířka: 35.5mm</p> <p>Výška: 21.5mm</p> <p></p> <p><strong>Jak používat:</strong></p> <p>Stiskněte tlačítko „SET“ pro změnu režimu na AUTO nebo Manuál</p> <p>V režimu AUTO: zelená LED svítí, zařízení bude automaticky generovat pulsy v plném rozsahu a serva půjdou do obou krajních poloh. Digitální displej bude zobrazovat hodnoty aktuálních pulzů.</p> <p>V režimu Manuál: červená LED svítí, zařízení umožní dát servo do požadované polohy pomocí rotačního kolečka, displej bude zobrazovat pulsní šířku v této poloze.</p>
255 Kč