RC vysílače/přijímače

Informace

Follow us on facebook

   PARTNERSKÝ WEB
Nejprodávanější produkty

FrSky VD5M 5CH ACCST 2.4GHz přijímač

FrSky VD5M 5CH ACCST 2.4GHz přijímač Zobrazit větší

AD-FR1700

Nový produkt

FrSky VD5M - velmi malý a lehký přijímač určený především pro park flyers a halové modely bez telemetrie.

Více informací

390 Kč s DPH

VD5M 5-ti kanálový přijímač s dosahem >300m je kompatibilní se všemi FrSky moduly v módu V8 a D.  Přijímač pracuje s technologii FrSky ACCST 2.4GHz. Tento systém je vysoce odolným vůči rušení s maximální stabilitou přenosu signálu. 

Náhled

Párování

Přiveďte vysílač do režimu párování v módu D8. Dle níže uvedené tabulky nastavíte požadovaný mód přijímače propojením kanálů dodávanou propojkou. Zapněte napájení přijímače na 2-4s. Spárování je signalizováno blikáním LED přijímače. Vypněte Bind na vysílači, odstraníte propojku z přijímače a restartujte přijímač. Červená svítící LED bude indikovat příjem signálu z vysílače - normální provoz.

Pokud se párování nezdaří, proces opakujte přičemž zvyšte odstup přijímače od vysílače.

Propojení kanálů Mód VD5M FrSky kompatibilní moduly
CH1 & CH5

V8 Mód
(Bez telemetrie)
V8FT, V8JT, V8HT
DFT, DJT, DHT, DHT-U v V8 Mode
(přepínač 1 OFF, přepínač 2 ON)
CH2 & CH5

D Mód 

(Telemetrický)

DFT, DJT, DHT, DHT-U v D Mode
(přepínač 1 OFF, přepínač 2 OFF)

Taranis  D8 mód


Redukce na propojení přijímače s JR konektorem serv.
  • Model VD5M
  • Frekvenční pásmo 2.4GHz ACCST
  • Počet kanálů 5CH
  • Provozní napětí 3-7.2V
  • Proudový odběr 20mA@5V
  • Kompatibilita FrSky DFT/DJT/DHT/DHT-U, FrSky Taranis X12S/X9E/X9D/XJT v D8 módu
  • Rozměry 21x16x5.8mm
  • Váha 2g/1.6g (bez obalu)
  • Dosah 300m

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

FrSky VD5M 5CH ACCST 2.4GHz přijímač

FrSky VD5M 5CH ACCST 2.4GHz přijímač

FrSky VD5M - velmi malý a lehký přijímač určený především pro park flyers a halové modely bez telemetrie.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

FrSky VD5M 5CH ACCST 2.4GHz přijímač <p>VD5M 5-ti kanálový přijímač s dosahem &gt;300m je kompatibilní se všemi FrSky moduly v módu V8 a D.  Přijímač pracuje s technologii FrSky ACCST 2.4GHz. Tento systém je vysoce odolným vůči rušení s maximální stabilitou přenosu signálu. </p> <p><strong>Náhled</strong></p> <p><img src="http://multi.emotors.cz/img/cms/Prijimace/VD5M_overview-CZ.jpg" alt="" width="60%" /></p> <p><strong>Párování</strong></p> <p>Přiveďte vysílač do režimu párování v módu D8. Dle níže uvedené tabulky nastavíte požadovaný mód přijímače propojením kanálů dodávanou propojkou. Zapněte napájení přijímače na 2-4s. Spárování je signalizováno blikáním LED přijímače. Vypněte Bind na vysílači, odstraníte propojku z přijímače a restartujte přijímač. Červená svítící LED bude indikovat příjem signálu z vysílače - normální provoz.</p> <p>Pokud se párování nezdaří, proces opakujte přičemž zvyšte odstup přijímače od vysílače.</p> <p></p> <table class="table table-bordered" width="443"><tbody><tr><td><strong>Propojení kanálů</strong></td> <td><strong>Mód VD5M</strong></td> <td><strong>FrSky kompatibilní moduly</strong></td> </tr><tr><td rowspan="2">CH1 &amp; CH5<br /><br /></td> <td rowspan="2">V8 Mód<br />(Bez telemetrie)</td> <td>V8FT, V8JT, V8HT</td> </tr><tr><td>DFT, DJT, DHT, DHT-U v V8 Mode<br />(přepínač 1 OFF, přepínač 2 ON)</td> </tr><tr><td>CH2 &amp; CH5</td> <td> <p>D Mód </p> <p>(Telemetrický)</p> </td> <td> <p>DFT, DJT, DHT, DHT-U v D Mode<br />(přepínač 1 OFF, přepínač 2 OFF)</p> <p>Taranis  D8 mód</p> </td> </tr></tbody></table><br /><a href="https://emotors.cz/prislusenstvi/8624-redukce-s-molex-samce-na-jr-konektor-samice.html">Redukce na propojení přijímače s JR konektorem serv.</a>
390 Kč