FrSky R9MX OTA

868MHz přijímač s invertovaným S.Portem a redundantní fukcí.

690,00 Kč
S DPH
Kód produktu:
AD-FR0993
Oblíbené0
Porovnat0
Uložit do oblíbených
Popis

Přijímač R9 MX je vylepšenou verzí předchozích přijímačů R9MM/Mini. R9MX je kompatibilní s více zařízeními díky invertovanému S.Portu a podporou redundantní funkce. Dalším vylepšením je možnost připájení 4 PWM kanálů. Přijímač je již vybaven novým firmwarem ACCESS.

Vlastnosti

·         868MHz

·         Malá velikost a super lehká váha

·         Firmware ACCESS

·         Podpora aktualizace firmwaru přes OTA

·         S.Port a F.Port

·         Invertovaný S.Port

·         Podpora redundantní funkce

·         Vyměnitelná IPEX1 konektor anténa

 

Specifikace

·         Rozměry: 18x12x3.2mm

·         Váha: 3.2g (bez antény)

·         Počet kanálů: 4/16CH (telemetrie), 4/16CH (bez telemetrie)

·         Rozsah provozního napětí: DC 3.5-10V

·         Spotřeba: 100mA@5V

·         Kompatibilita

o   R9M Lite/R9M/R9M 2019 s ACCESS firmwarem

 

Schéma

 

 

Registrace a automatické párování

U přijímačů s protokolem ACCESS je možné párovat přijímač bez použití tlačítka F/S.

Postupujte dle následujících kroků:

1. Přejděte na vysílači do stavu registrace (REG).

1.1. Např. Taranis X-Lite PRO s R9M Lite Pro: zapněte vysílač, jděte do MENU-NASTAVENÍ MODELU-STRANA 2, vyberte Externí RF-režim R9MLP ACCESS, poté vyberte (REG).

2. Připojte baterií k přijímači, zatím co držíte tlačítko F/S na přijímači. Červená a zelená LED na přijímači budou svítit, oznamujíce, že vstoupil do režimu registrace. Vyberte (ENTER) na vysílači, červená a zelená LED na přijímači budou blikat a na displeji vysílače se zobrazí (Registrace OK).

3. Vypněte přijímač.

4. Přejděte ve vysílači na Přijímač 1 (Bind).

5. Připojte baterii do přijímače, zelená LED bude svítit, oznamujíce, že přijímač vstoupil do režimu párování. Vyberte přijímač a na vysílači se zobrazí (Párování dokončeno).

6. Opusťte na vysílači režim Bind, zelená LED na přijímači bude blikat a červená LED nebude svitít, oznamujíce, že přijímač je v normálním režimu.,

OTA funkce

Např. u Taranis X-Lite Pro: jděte na SD kartu 2/7 a vyberte Firmware, stiskněte tlačítko Enter, vyberte (Flash RX by ext. OTA), zapněte přijímač, vyberte RX, jděte na (ENTER), po dokončení flashování bude na vysílači zobrazeno (Flashování dokončeno). Vypněte a zapněte přijímač a počkejte 3 sekundy, zelená LED začne blikat, oznamujíce, že přijímač pracuje správně.


 

Jak povolit/zakázat telemetrii

Např. u Taranis X-Lite Pro: jděte na externí RF, vyberte přijímač, stiskněte tlačítko ENTER, vyberte možnost a povolte/zakažte telemetrii.

Jak nastavit Failsafe (na vysílači)

Jsou 3 možnosti Failsafe: Bez pulzu, Držet a Vlastní

·         Bez pulzu: při ztrátě signálu nevytváří přijímač žádné pulzy na všech kanálech. K použití tohoto typu, vyberte v menu a počkejte 9 sekund pro uložení.

·         Držet: model bude držet poslední známou pozici před ztrátou signálu. K použití tohoto typu, vyberte v menu a počkejte 9 sekund pro uložení.

·         Vlastní: vlastní pozice na jednotlivých kanálech. Model bude držet přednastavené pozice po ztrátě signálu. Dejte kurzor na „Set“ a stiskněte ENTER, uvidíte obrazovku Nastavení Failsafe. Dejte kurzor na kanál, kde chcete nastavit failsafe a stiskněte ENTER. Pokud budete pohybovat pákou nebo přepínačem, uvidíte pohyb sloupce v řádku příslušného kanálu. Umístěte sloupec kanálu na místo failsafe a dlouze stiskněte ENTER k dokončení nastavení.   

 

 

Detaily produktu
AD-FR0993

Specifické reference

Související produkty
Žádné položky

Nabídka

Nastavení

Klepněte na další produkty.
Nebyly nalezeny žádné produkty.
Porovnat0

Vytvořte bezplatný účet pro uložení do oblíbených.

Přihlásit se

Vytvořte zdarma účet seznam přání.

Přihlásit se